قوانین و مقررات

استفاده از فروشگاه اینترنتی سامسونگ سنتر به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد

آیین نامه خرید از سایت سامسونگ سنتر:

-  با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمانبر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد.لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید.

- سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.

- در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و ... و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار سامسونگ سنترنباشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده سامسونگ سنترنخواهد بود.

- ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی کافی نداشته باشد.در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و مجموعه سامسونگ سنتر هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.

- با توجه به سیاست مجموعه سامسونگ سنتر در راستای توزیع کالا به صورت مستقیم برای مصرف کننده، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است مجموعه سامسونگ سنتر می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید.

- عودت وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد.

 

- شرایط بازپس فرستادن کالا:

-  چنانچه کالا در مدت زمان7 روز پس از تحویل، دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا(نصب و راه اندازی،تنظیمات، نگهداری و استفاده غیر متداول و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا، قید شده است) رخ نداده باشد، مشتری میتواند کالا را با هماهنگی بخش پشتیبانی سامسونگ سنتر و با در نظر گرفتن شرایط زیر باز پس فرستد.در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نمایید.لازم بذکر است در صورتی که یک کالا بصورت پک خریداری شده باشد و یا کالایی بعنوان هدیه همراه با کالای اصلی تحویل مشتری شده باشد پک باید بصورت کامل عودت داده شود.

- باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت. - در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف ) پس از نهایی‌شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

-  کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی و سوختگی باشد.

-  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

- مشتری از خرید منصرف شده باشد. در این حالت تا زمانی که بسته ارسالی از فروشگاه خارج نشده یا کالا به دست مشتری نرسیده باشد، یعنی مشتری کالا را از پست تحویل نگرفته باشد، در هر شرایطی میتواند کالا را مرجوع کند(چه کالا تست شده و چه تست نشده باشد). بدیهی است هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.

-  چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی،مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی و ... باشد، مشتری می تواند بسته را تحویل نگرفته و با پشتیبانی موضوع را در میان بگذارد. تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد.

- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد

- انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

. حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

مدارک مورد نیاز جهت عودت کالا

 • 1 - اصل فاکتور خرید

2 -  جعبه دستگاه

 

 • - سفارش‌های محدوده سطح شهر تهران توسط پیک و سفارش‌های سایر مناطق تهران و استان‌های دیگر توسط پست، ارسال می‌گردند.
 • - هزینه حمل کالاهای سنگین مانند لوازم خانگی بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد.

 

 • - مدت زمان تحویل سفارش‌هایی که هزینه آنها با موفقیت پرداخت شده و صورتحساب برای آن‌ها صادر شده است، بین دو تا پنج روز کاری پس از واریز وجه می‌باشد (روزهای تعطیل محاسبه نخواهد شد).گروه سامسونگ سنتر هیچ کنترلی بر زمان دقیق تحویل کالا به مشتری توسط پیک و پست سفارشی را ندارد. لازم به ذکر است چنانچه سفارشی پس از ساعات اداری ثبت شود در اولین روز کاری بعد پیگیری خواهد شد. ساعات کاری سامسونگ سنتر شنبه تا پنج شنبه از 10 صبح تا 19:30 بعد از ظهر به استثناء روزهای تعطیل می‌باشد.

 

 • - بعد از انجام تمامی مراحل سفارش و پرداخت هزینه، سیستم یک کد اختصاصی سفارش برای پیگیری در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با واردکردن کد در قسمت «رهگیری سفارش» از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. برای سفارش‌هایی که توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می‌گردد حداکثر تا ۴٨ ساعت کاری بعد از ارسال، کد رهگیری پستی سفارش خریدار، به کاربر اطلاع داده میشود که خریدار می‌تواند با این کد نسبت به پیگیری محصول در پرتال شرکت پست اقدام نماید. کد رهگیری ارائه شده توسط سیستم فروشگاه با کد رهگیری پستی متفاوت است.

 

 • - در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود، در قسمت سفارشات قادر به مشاهده تاریخچه سفارش‌های خود و وضعیت هر سفارش می‌باشد. وضعیت هر سفارش می‌تواند یکی از موارد در انتظار پرداخت، در حال انجام، در انتظار بررسی، تکمیل‌شده، لغوشده، مستردشده و ناموفق باشد.

قوانین و مقررات

 

 • کاربر گرامی لطفا قبل از هرگونه خرید به قوانین و موارد زیر دقت فرمایید.
 • در زمان خرید و پیش از پرداخت هرگونه وجه اطلاعات کالای مورد نظر را بخوانید و به دقت بررسی کنید.
 • شیوه پرداخت در سامسونگ سنتر به صورت آنلاین می باشد.
 • زمان ارسال کالا در تهران یک روز کاری و به شهرستان یک هفته می باشد.
 • کالاهایی که از سامسونگ سنتر خریداری می شوند دارای 7 روز مهلت تست هستند؛ همچنین تا پیش از استفاده از کالا و یا باز کردن پک کالا این امکان معتبر می باشد.
 • در صورت انصراف از خرید در اسرع وقت با پشتیبانی سامسونگ سنتر تماس گرفته و انصراف خود را اطلاع دهید در صورت تاخیر در اطلاع رسانی ارسال هزینه حمل به عهده سفارش دهنده می باشد.
 • در زمان تحویل کالا در صورت درخواست فاکتور یا فاکتور رسمی از ارسال آن در کنار کالا اطمینان حاصل نمایید و در صورت نبود فاکتور به پشتیبانی اطلاع دهید در نظر داشته باشید دریافت کالا به منزله تایید دریافت فاکتور می باشد.
 • هزینه ارسال کالا در سامسونگ سنتر به عهده خریدار کالا می باشد که در زمان خرید به سفارش دهنده اطلاع داده خواهد شد بدیهی است تایید این مرحله به منزله موافقت سفارش دهنده با شرایط و هزینه ارسال می باشد.
 • در صورت معیوب بودن کالا نهایتا یک روز پس از دریافت کالا به پشتیبانی اطلاع دهید.
 • کالاهایی که شامل بازگشت نمی شوند:
 • تمامی کالاهای مصرفی پکینگ که باز شده باشند، هرگونه مواد شیمیایی پس از باز شدن و یا مصرف، کالاهایی که دارای شکستگی باشند و در موعد مقرر اطلاع داده نشده باشند.
 • بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر نظرات به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

نظرات